Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocný osmák

lidičky potřebuju rychlou a dobrou pomoc!všichni veterináři mají zavřeno a naše osmačka je zesláblá a hubená,zjistila sem že je to pravděpodobně kvůli zubům!prosím zkisím poslední možnost zaschránit ji,zkusím zkrátit dolní hlodáky,prosím,čím a jak se to dělá???prosím pomozte!
[mod]Změna předmětu, původně: prosím rychle odpovězte! (Melda) (Melda)[/mod]
[mod]Chápu naléhavost dotazu,ale máme tady jistá pravidla:-) (Melda)[/mod]

minerální kámen i chleba má,a jestli přes noc to nevím,byli jsme 2 dny pryč,byli jsme u veterináře nebot jsme našli nonstop kliniku a ten nám řekl že je dehydratovaná hodně hodně hubená a že to kvůli zubům peavděpodobně není.Byla už dost hubená před tím ale byla zdravá a nic jí nechybělo,byla jenom prostě mrňous.Takže za dva dny coby normálnímu osmákovi prav. neuškodilo,jí pěkně pošramotilo.