Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hadi rodu Trimeresurus (Cryptelytrops,Viridovipera,Popeia)

Dobrý den,zajimám se o chov hadů z rodu Trimeresurus.Žádám proto,chovatelé těchto hadů,podělte se o přímé zkušenosti s chovu,např potrava,chovné nádrže,teplota v nadržích,rozmnožování,přiložte prosím i nějaké to foto.Poslední a snad nejdůležitější pro dobrý prospěch zvířat napajení a pití.Já hned ze začátku přiložím pár fotek z mého chovu.[http://img509.imageshack.us/img509/6360/hadi247.jp g]

Dobrý den, celé toto vlákno bylo zajímavé a plné spousty parádních informací.
Rozhodl jsem se že se tady taky přidám k těm co chovají tyto úžasná zvířata.
Jen se pořád nemohu rozhodnout kterým druhem začít. Který by jste mi poradily?
Osobně se mi nejvíc zamlovají T. gumprechti a nebo albolabris.

Sám jsem začínal T. albolabris, jen bych doporučoval, to platí pro všechny druhy, začít s rozkrmenými mláďaty.
Z druhů si asi vyber něco z běžně dostupných, albíci i T.gumprechti jsou v pohodě.

Sám můžu nabídnout květnový odchov T.albolabris, někteří již sami žerou živá i mrtvá holata.

Jen pozor na podmínku splnění, dle zákona, všech náležitostí ;-)