Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rosnička kubánská

Zdravím. Před necelým týdnem jsem si dovezla dvě tyto rosničky. Zajímalo by mě jak jsou staré - nadšením z nových přírůstků jsem se nějak pozapomněla zeptat:-(:-[Mají asi 4cm..Taky bych ráda veděla čím to, že nežerou:-(,možná jsou ještě vystresované z nového prostředí, ale cvrčků v teráriu si za celou dobu ani nevšimly:-(zkoušela jsem je nakrmit pinzetou-jako to dělám u rosnic,ale taky nic..Díky za rady:-)

Tak mám nějaké novinky a další dotaz:-D žabkám se do cvrčků moc nechtělo, takže jsem je s nima zavřela do sklenice-cvrčci zmizeli!:-)teď jim je dávám do terária ve vysoké sklenici,aby se mi nerozutekli. Problém je v tom, že jedna si jich neustále nevšímá:-(ale nevypadá nemocně nebo pohuble...Zato druhá:-Dje to asi hodně hloupej dotaz, ale je normální že každý den spořádá tak 3cvrčky?Hned co je tam dám už začíná lov:-)nemůže se třeba nějak přejíst a prasknout?:-D docela mě děsí, že tak malá žabka toho spořádá víc než jednou tak velké rosnice:-)Je totiž docela kulaťoucka:))

tak cauko tak to skus spravit tak ze budes krmit kazdu zvlast mozno jej to vzdy zozere ta silnejsia ak nechudne tak by som este pockal a k tomu krmeniu tak malej zabke by som daval tak 5cvrckov kazde 3 dni aby si u nej zachovala tu krasu stromovej zaby ved rosnicky kubanske niesu rosnice sine to je nieco ine tie zjedia dvojnasobok na posedenie vela stastia v chove;-)