Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem burza v Hammu

ahoj, chtela jsem se zeptat na nejaky detailnejsi info o burze v Hammu, chtela bych si v lete/zacatkem podzimu udelat radost, jet se tam podivat, ale nejak jsem z jejich stranek http://www.terraristikahamm.de/index.php?option=co m_content&task=blogsection&id=7&Itemid=46 nezjistila, zda nejaka burza tou dobou vubec bude...ted koncem kvetna se mi to bohuzel nehodi...takze bych chtela poprosit zkusenejsi, aby mi napsali, v jakych terminech obvykle byva, jak resite dopravu (co jsem tak nasla, tak se obvykle skladate na benzin, ze?) a zda je to opravdu ten spravny tip na vylet za novymi zajimavymi (nejedovatymi) hady (co jsem tak v archivu nasla, tak to vetsinou chvalite..) nebo bych mela uvazovat i o vyletu jinam..
dekuju moc

Jezdil jsem akorát do Hammu, ale teď jednou do roka vyrazíme radši do toho Houtenu. Je dobré vyrazit třeba už v pátek ráno a kouknout se tam do nějaké Zoo nebo vivárka. Doporučuju Vivárium Delft nebo Zoo tedka už nevim jak se to město jmenuje, ale je to známé s podmořským akváriem to je. A samozřejmě procházka v Amsterdamu, takže sobota je dobrá když je volná a uteče to. A pak večer dobré pivínko:).