Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem guttka - nechutenství

Ahoj, potřebovala bych poradit: před měsícem jsme si koupili na tera burze v Ostravě užovku červenou albína (3 roky, 120 cm). Chovatel říkal že jí normálně dospělé myši, jenže je to už měsíc a ten náš Bobek nechce jíst. Koupila jsem mu normální bílou myšku ale nechtěl ji. Tak jsme zkusili menší velikost ale ani tohle nepomohlo. Dokonce jsme ho zkoušeli vyprovokovat krvavou myší ale ani ťuk. Je možné že si sám dává "dietku"? Moc dík
[mod]Změna předmětu, původně: guttka nepapá (Melda)[/mod]

Většinou nežerou najaře samci.Bouří se jim hormony a je to naprosto normální.Měsíční hladovka není pro takhle velkého hada žádný problém.Když vydržíš,tak ho to zachvíli přejde a začne žrát sám.Stává se často,že myšku zabije a potom ji nesežere,prostě myslí na jiné věci.:-)

To dobre poznam, moj Snowak uz dva mesiace nezral, naposledy mastomys zabil a nechal tak.. Ale keby som mu tam dala samicu tak je v momente na nej:-D Je to velky nasilnik, moje samice mi uz aj nakaldli vajicka, len neviem ako mu vysvetlit ze najblizsich 10mesiacov ziadne tutu-mutu nebude8-)