Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pořízení hada číslo 2

Dobrý den mám Korálovku královskou a chtěl bych ještě nějakého hada škrtiče né jedáka tak do cca 150 cm víc asi ne. Můžete mi prosím poradit? Aby byl spíše klidnější né nějakého který hned zaútočí jakmile mu strčím ruku do terárka.

Děkuji za odpovědi a za rady Franna.

Asi vetsina ludi vam povie ze kazdy had ma svoju povahu. Ale su druhy ktore su spravidla menej utocne.

Tak ak sa vam jedna hlavne o to aby bol co najkludnejsi tak ludia si chvalia python regius. A do 150 cm na 80% nevyrastie.

Ale ja by som odporucil samca boa constrictor. Ten tych 150 asi trosicku presiahne aj vas mozno uhryzne ale ked budete dodrziavat klud po jedle a umyvat si ruky od koristi tak by mal byt v pohode. Moj ma kusol len raz , hoci casto utoci cez sklo ked je nabudeny po krmeni. Ale po dvoch dnoch je uz v pohode. A Tieto hady su aktivnejsie aj krajsie podla mna.

tak nevim no jestli můžem říct že boa c. nejspíš mix ne? doroste jen trochu přes 150cm ten můj má rok a něco a už má 130cm a určitě nekončí s růstem....jen mě zaujalo proč zrovna samec by neměl vyrůst víc? mixáci mívají ty 2m skoro pokaždé musel bys nějakou určitou formu jako se třeba teď tady objevila v inzerci od drobka....jinak bych doporučoval tu regiusku mě nekousla nikdy ale jak se tu psalo už milionkrát každý had má svou povahu....