Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekoni Indonesie

Žiju v indonesii budu tady ještě rok a tak si tady dělám terárka
Můžete mi někdo poradit jací gekoni tu žíjí po kterých se mám poptat nějací zajímaví
Moc díky
Změna předmětu, původně: muže někdo poradit (halapremek)

nejsem zadnej velkej plazar :) ale podle vyskytu musis mit za barakem spoustu gekonu :) napriklad Gekko gecko je puvodem z indonesie...je to pomerne casto chovany gekon ktery se dorusta i pres 30cm je hmyzozravej...ale co jsem cetl nebo slysel neni zrovna pratelskej...coz je ale celkem jedno protoze ma citlivou kuzi a je to plaz ne savec takze nic na mazleni :) je jich o mnoho vic vybral jsem jednoho namatkou...