Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co si o tom myslíte?

Uvazoval sem o zatepleni teraria centimetrovym polystyrenem a chtel sem na nej naletit herkulesem raselinu a kousky kury aby to nejak vypadalo...ale mam strach jestli by to nemohlo hadovi uskodit?mate nejaky typ na bezzavadne lepidlo?diky za radu

No já nevím, ale herkules bych nepoužíval. Co zkusit silikon? (akvarijní)? Já jsem dělal pozadí do akvária černým akvarijním silikonem na něj sem lepil písek a vše v naprostém pořádku. ;-) Používám ho i do terária, když potřebuji něco přilepit. Nikdy žádné problémy.:-)