Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepšenie zvliekania BC

Zdravim , moj boa constrictor sa casto zle zvlieka. Chcem sa opytat ake finty a rady mate vy , skuseny chovatelia na to aby som predisiel zlemu zvliekaniu. Cital som nieco o tom aby sa podali hadovi vitamin A a B3 alebo nieco take. Potom som niekde cital aj o Shedd Aid pripravkoch.

Co si o tom myslite , respektive co urobit preto aby sa moj had zvliekal v pohode? Vdaka

Ahoj!
Měl by jsi sem napsat něco o podmínkách v jakých ho chováš-rozměry terária, vlhkost, teplota, velikost a stáří hada, atd.... Hadi se umí svlíknout sami a nepotřebují k tomu žádné přípravky. Pokud se ti had špatně svléká, nejspíš mu neumíš zajistit vhodné podmínky ke svleku-potřebnou vlhkost.
Trochu se rozepiš a bude snadnější ti poradit...

No myslel som to tak ze sa mi casto zvlieka zle . proste sa nevie poriadne sam zvlieknut a casto ho musim davat z koze sam dolu. A cital som na nete ze pomaha vitamin A. http://www.boa-constrictors.com/com/Haltung/Haeutu ng.htm

A z tou cestinou mas pravdu. Ja mam velmi rad cesky dabovane filmy , viac sa mi to paci ked porovnavam slovensky dabovany a cesky. Mne najlepsie sedi cesky dabing do komedii.