Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.Dubia Chov a chovatel :)

Ahoj zajimalo by me jestli je tu nekdo kolem Kladna nebo prahy kdo chova tyto svaby?
uvazuji o nich jako o potrave pro Ch. Calypratus, protoze cvrci uz mi lezou na nervy a chovat bananovou formu se mi nejak nedari...cetl jsem o techto svabech, jedine co me mrzi ze jsou trosku tucni...ale to snad chamikovi vadit nebude...

predem diky moc za info :)

To by jste nevěřili co se my stalo. Objednal jsem si od Achety šváby B. Dubia vše v pořádku 10sem si jich dal do sklenice na zkrmení. Náhodně jsem byl pryč, jelikož jsem měl otřes mozku a co nevidím ve sklenici my běhalo aspoň 15malých švábíků. Nevěřil jsem že se dovedou množit ve sklenici kde nic nebylo jen jim tam kamarádka hodila kousek jablka a rozdrcených granulý jak jsem ji řekl. Žádný substrát prostě nic a najednou malinký. A tak jak sem přijel hnedka jsem vybavil další box a už tam všichni běhají.:-D Jsou nádherný! :))