Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Coelonyx elegans - substrát

Zdravím všechny,
chtěl bych poradit ohledně substrátu pro tyto gekončíky. Myslíte že by se dal skloubit vermikulit s rašelinou? Lignocel z určitých důvodů používat nechci. Nebo prosím nepište různé jiné laternace pro tyto chovance.
Děkuji
Změna předmětu, původně: coelonyx elegans (halapremek)

No já měl jednou oblovky a mě se do lignocelu dostali ty malý mušky z banánů. Provedl sem snad všechny možný opatření ale nakonec mi ty malý čerstvě vylíhlý mušky sežraly malý vylíhlý oblovky, naprosto je vyžraly(musel sem zrušit celý chov mých oblovek) :.( a občas se ještě teď u nás oběví muška, tak mám vždycky strach aby se to nedostalo k hadům u kterých mám rašelinu. Tak zkusím tedy tu rašelinu myslím taky že je to dobrej nápad.

díky moc