Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stimulace

Zdravicko,
Mam par otazecek ohledne B.c:

1)Jak stimulovat hady k pareni? Vim, ze zmenou vlhkosti, teploty, oddelenym chovem...Ale jak v ramci jakeho casoveho obdobi? Myslim...porosit rano a vecer, nebo porosit jednou za tyden? Co se tyce teploty tak asi vymenit zarovku za silnejsi? Jak dlouho by meli byt samec a samice oddeleni, aby meli chut se parit? Asi to bude individualni, co?

2) Je mozne umele navodit obdobi pareni v jakemkoli obdobi roku, nebo je to tak, ze at udelame co udelame, hadi se budou parit pouze na jare a na podzim?

Dekuji za rady:-)
Mirror

No tak s B.c to neni tak slozite jako s nekterymi jinymi hady...nic mene...i hadi se musi sehrat a padnout si takrikajic " do oka " jinak co jsem se docetl na jednom US B.c foru tak je doporucene aspon mesic pred parenim oddelit...nic mene spoustu lidi ma B.c pohrame a vesele se jim mnozi...zalezi na podminkach....B.c nebyvaji zadni stresaci takze to nebude tak slozite :) co vim tak nejvic porodu je kolem unor, brezen...znamemu se pari vzdy v listopadu...ale podle me je to dost individualni takze to neber jako nutnost...urcite tu odpovi nekdo s praktickymi zkusenostmi ;) tohle mam jen z doslechu a co jsem kde nacetl ;)

drzim palce :)