Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa cukáni

Zdravim , chcem sa spytat ze ci neviete co znamena ked moj velhad zo sebou sem tam cukne , doslova z celym telom. Nieje to od nalakania , proste niekedy si lezi a zrazu jakeby kychol ho napne. Ale nekycha , to je jasne. Robi to len velmi zriedkavo , ale uz som si to parkrat vsimol. Vdaka

Ahoj
určitě se vám někomu stalo že těsně před spaním na okraji usnutí vás probere třeba například trhnutí nohou nebo rukou aniž by jste to chtěly,tak vědci to vysvětlují tak že si mozek myslí že tělo umírá a to škubnutí je jakýsi test nervu na popud impulzu z mozku takže nemuže se to stávat i hadum?.Když jsem měl užovku černou tak jsem to na ní občas taky pozoroval ale tet mám hroznýše už rok a pul a ještě jsem to na něm neviděl