Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem králík a potkan :)

dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli nevíte kolika tak centimetrů se dorůstá (téměř)bezsrstý potkan typu fuzz,nikdo mi to nedovedl nějak přesněji říct...a ještě bych potřebovala jestli nevíte proti kterým dalším onemocněním by bylo dobré naočkovat králíčka krom myxomatózy a králičího moru,a ještě bych ho nechala asi proti pasteurelóze,tak prosím nevíte co by bylo ještě vhodné?děkuji..:)

je to fuzz,taky mám uplně plešatou :)) - neodpovídá standardu, fuzz by měl ten semiš mít, tohle je chyba .. no co :-) . Jinak ta velikost .. záleží na tom jestli je to samice (ty bývaj menší) nebo samec (větší) na genech,potravě atd ... Takže ti to opravdu nikdo přesně neřekne... Já měla potkana co měl i 700 g :-D a potkanici co nikdy nepřesáhla 300 g.