Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Creobroter gemmatus-množení

ahoj, mám párek těchto kudlanek, samička je tak týden po svleku, kdy se jí plně vyvinula křídla a sameček je zatím bez křídel, bohužel nevím kolikátý svlek již mají za sebou, nevíte někdo jak poznám kdy jsou již dospělé a kdy je mohu nechat spářit? děkuji

zdravim,, presne tak az kdyz maji kridla jsou dospele, ale jak ti dospeje aji samecek tak bych jeste tyden dva pockal protoze hned se parit nebude a samicka by ho sblajzla, :-D po dvou tydnech dej samicku na nejakou kytku v pokoji pinzetou ji dej cvrcka at se nejak zabavi :-) a samecka opatrne tak 15-20 cm za samicku jak si ji vsimne tak zni nespusti oci , pomalu nani vleze aji nekolik hodin nani muze lezt,,sup sup ,, zase nekolik hodin a potom odleti na zaclonu pokad ne na zaclonu tak vzdycky k oknu takze mit zavreno,

ahoj, tak sem dneska dala samce k samici, ale bylo už k večeru, tak sedm hodin, sameček by měl zájem, ale samice hned jak si ho všimla, tak z něj nespustila oči a stavěla se k němu čelem-a to spořádala larvu včera a dneska ještě mouchu a nějakýho brouka ze zahrady, sameček to asi vycítil a moc se mu k ní nechtělo, někde jsem slyšela, že samičku jde i nějak "přišpendlit", aby samcovi neublížila, máte někdo návod? děkuji