Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta pestrá nežere

mám půlroční krajtu pestrou i přes dostatečnou vlhkost a teplo nechce baštit mohl by mi někdo poradit popřípadě napsat nějaké stránky kde bych se dozvěděla něco bližšího o jejím chovu?Děkuji
Změna kategorie, původně: Krajta královská (carlos)

v zivote nepochopim lidi,kteri zde zadaji o radu a kdyz jsou vyzvani k predlozeni fotografii, vlozi sem "neco" rozmazaneho, cehoz vypovedni hodnota je absolutne nulova. Uvedomte si, ze s takovymto materialem Vam tezko nekdo neco poradi, ohledne "ctyr direk" ktere jsou identifikovatelne jeste mene nez UFO na nocni obloze.
Sorry za OT, ale uz mne to zveda ze zidle..