Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poraďte s výběrem stanu

Vím, že to sem nepatří a nebudu se zlobit, když to zamknete... Už 3 dny prolézám weby a špekuluju o novém stanu. Bohužel jsem nikde nenašel žádné užitečné recenze. Předpokládám, že jsou tu lidé, kteří s batohem na zádech tráví hodně času a poradí mi. -Použití převážně v létě (kempy, dovolená, sjíždění řeky, motosrazy). Mám podmínky, že ložnice aspoň 2x2m a cena tak do 4t Kč. Nejvhodnějším kandidátem je zatím Husky Baron 3os, ale na netu sem se dozvěděl že Husky jsou "horší".. Tak co mi poradíte ?? Ví o tom někdo něco víc než já? Co třeba Hannah Serak thymeraven, nebo značka Jurek?? [mod]Zamykám (Melda)[/mod]

Ja to jeste doplnim - promin Meldo :)- uplne nejlepsi zkusenosti mam se stany Jurek - ja mam typ Beskyd. delaji stany pro ACR a jsou opravdu vynikajici! Mam ho uz 8 let a prezil se mnou uz leccos - od vychrice na HAdrianove zdi (to byla fakt sila :)) po kozy v Turecku (taky sila :) )

Zamykam, ale nedalo mi to :)

VH