Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERRABAZAR Praha Smichov

Ahoj zajimalo by me jak to vypada na teto burze...treba v porovnani s burzou v Ladvi?pocet prodejcu, navstevnost...burzy jsou na sebe dost nalepene tak by me zajimalo jak nejelepe vybrat... predem dekuji vsem za nazory

zdar,dodnes jsi se neozval ,jak to bude s těma myšíma:x:jinak určitě to není Prasečák a pokud je v tom termínu jako už několikrát burza venku,ani se nebudeš moc tlačit:-D jinak v sobotu je burza v Pekle Plzen a z Kladna jezdí vlak i bus a směšné korunky,jinak v sobotu Čd jezdí za 128kč kamkoliv celý den ,akorát nesmíš do rychlíku

Dneska jsem ti psal maila ;) a snad i SZ myslim...sehnal jsem 2 t4 takze schanim mastomysi do nich :) pac se mi trosku rozrostli sverenci ;)...o pekle jsem premyslel ze bych jel autem...ale si usetrim koruny a pojedu do Ladvi nebo ten Smichov no...pojedu se podivat j'ake vyberu dalsi chovance :) zatim to vypada na mexicany mam tu jednu volnou ubikaci (kterou sem cirou nahodou slepil :) ) a to je skoda mit prazdne...jenom nejak presvedcit skoro zenu ;)