Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Terarium

Tak se tedy pomalu začínám pokukovat po terárium. Jen podle toho co tady čtu máte odlišné názory na velikost. Chtěl bych časem koupit rovnou velké pro dospěláka, ale vyčetl jsem tady, že velký prostor by hada mohl stresovat. Myslíte opravdu, že když dám 1-1,5m do terárka pro dospělého bude to chyba??? Jakou mám zvolit velikost v případě dospělého, tento názor se zde taky hodně liší??

na dospělého samce 150x70 plocha a pro samici 160x80 stačit bude a pokud tam hadovy vytvoříš nějaký "temný kout", kde se bude cítit v bezpečí, tak bych se stresu nebál. Vždyť volná příroda je dalevo větší než velké terárium... A nekupoval bych ho. To se "nedoplatíš". Pokud to nepůjde vlastníma rukama, řekni šikovnějšímu známému. Návodů tady najdeš dost....