Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama Vodni-Nemocne oko

Dobry den.Prosim o pomoc.Zhruba tak pred tydnem se moji agame na hornim vycku udelal jakysi vyrustek.Vypadalo to spise jako kus slamy,avsak jen co vyrustek zmizel ji zacalo oko ze spodu belat.Nevim zda se nejedna o hnis.V pondeli se chystame ke zverolekari,zda nas nekde vemou..nemohli by jste nam prosim prozatim poradit jak mame postupovat dal?Predem dekuji za odpoved.

Jestli tam nemá mechanické nečistoty a zdá se, že má zánět uvnitř oka, asi nezbývá než čekat na veterináře(dobře vybírejte). Co můžete udělat je kápnout mu do oka borovku nebo ophtalmoseptonex, mohlo by se mu aspoň ulevit. Foto by asi nebylo uplně od věci.