Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno lignocel

poprvé jsem používal lignocel před tím než jsem dal do terárka vymačkal jsem přeb. vodu...Kouknu za chvíli a vlhkost 80, tak jsem to zavřel a šel vařit (. Když jsem se vrátil na vlhkoměru bylo 99. Už to vyndávám a jdu honem sušit, smůla, že mi navlhlo i pozadí tak doufám že to do večera stihne uschnout..

Jak s tou hmotou pracujete?? Tím myslím jak dlouho ho necháváte vyschnout :-))

koupil jsem to s hadem ...vypadá to na poliš na kterém je asi cement s pískem.. Takže to moc nenavlhlo...je to jen dole tmavší..Had je nahoře v ukrytu. Moc se mu z tama přes den nechce tak jsem to čistil za provozu...Dnes asi bude bez substrátu, na balkoně už to asi nestihne vyschnout. J

Jo takhle tak to jo a když ti to pořádně vyschne i ten cement tak to tam dej, ale raději bych tam teda dal štěpky nevím co bude dělat ten cement je to ošetřený nějakým lakem ten cement, aby to nesáklo vlhko víš tak se to dělá, a pokud ne tak bych tam jako substrát dal štěpky ty víc dýchají.

Zdravim,
ehm, nechapu smysl tohodle vlakna:)V cem je problem, ze v terariu bylo 99% relativni vzdusne vlhkosti?VSeho docasu preci, lignac by po dni vyschl aspon castecne a nemyslim si, ze by to necemu vadilo. Prijde, mi, ze kolem toho vz¨nikla zbytecna panika, ony se ty zvirata nepo.erou, kdyz jim vlhkost vyleti na chvili....Berte to tak, ze i v prirode to lita sem a tam, obcas zaprsi a tak...