Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem brachypelma smithi

Dobrý den, máme doma bracypelmu smithi již 5 let, má za sebou 8 svleků. Je na tom v posledních měsích špatně, nejí a zadeček se jí zmenšuje, ztratila už dvě zadní nohy. Co s tím?? Poraďte prosím...

opravdu těžko říct, 8svleků za 5 let je až extrémě málo (jestli to znamená že jde o 8mi svlekového jedince) v případě že se jedná o dospělce, nemohl by o být samec? Jak dlouho je po posledním svleku? foto by nebylo? Podmínky chovu jsou jaké?

Bez detailnějších informací nikdo poradit nedokáže !