Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost potravy

Moje l. t. sinaloe má cca 55 cm a za pár měsíců bude mít rok. Dávám jí 2 holata nebo když jsou moc malá tak 3 a stále vypadá, že jí to nestačí. Chtěla bych se zeptat, jestli by zvládla už i skákavku, nebo mám dál pokračovat v holatech. Vím, že podobný dotaz byl nedávno u jinšího druhu korálovky, ale přece jen každá je "jinak stavěná". :-)

mám taky podobně velkou čudlu, odrostlá holátka, klidně tři, čtyři, ale ne častěji než za 7 dní, dřív je fakt nevezme, někdy dostane chuť až po deseti, ale nikdy se nestalo, že by zastávkovala déle..., zdá se, že má jinou jídelní taktiku než ta tvoje, narvat se, co do jde, a pak trávit:-)