Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský- napište co všechno žere

Každý píšete co žere, ale jsou jen, šváby, cvrčky, můry, moučný červy ovoce zelenina, ale co třeba housenky, motýly brouci co jsou na louce no prostě všechno co je venku to už na 100% nevím, myslím že kdyby jste napsaly s čím máte zkušenosti, pomůže to nám všem že se podílíme o rady

tak to vyzkoušejte, a uvidíte, trochu Vám pomohu, ty červený brouky asi žrát nebude, autobusy jinak se jim tuším říká stínky či svinule, žrát bude, ale je hodně druhů a takové ty tvrdé moc nechtěj. Krmit se dá třeba myšima , ptáčatama, s oblibou požíraj mouchy, můry, motýly, vážky, téměř veškerý létající hmyz, dále housenky, pavouky, koníky, ponravy. je toho dost, limitující je velikost krmné potravy, jedovatost a zápach, chráněné druhy , a všeobecně odmítají černý hmyz a brouky.