Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zelva neroste

dobry den chtela bych se zeptat zdali je normalni ze mi zelva zelenava,kterou mam jiz rok nevyrostla ani o milimetr a ani nepribrala na vaze.ma 5cm a 30g a za celi rok zadny prirustek,jinak chut do jidla ma celkem dobrou,v zime uv,zeli naky ten vitaminek obcas,td je ve vybehu venku.da se necim ten rust podporit nebo je lepsi ze roste asi tak pomalinku?diky za odpovedi

Odkud jí máte?Je to import,nebo od chovatele?Jestli to je import,tak to věřím,může až 2 roky být na místě s váhou.Já sama mám 2 importovaný pordálky a mají přes půl roku stejnou váhu,jako jsem je koupila,36 g.Musíte vydržet,ona se rozjede.

Dobrý den.Já jsem zde také založila vlákno http://tera.poradna.net/q/view/174137-geochelone-s ulcata-vyhradne-o-tomto-tvoru-dekuji o nemocné (nerostoucí ) želvičce-pravděpodobně import,ale chovatelka,co jsem ji od ní koupila mě pořád do krve tvrdí,že je od chovatele i Itálie.
Přesto tato želvička je šíleně lehoučká,36g a měří pořád,jako při vyklubání 5 cm.
Krmí se jako blázen,ale vždy u toho usne,je unavená a pořád spí. Byla jsem na odčervení,ale budu muset změnit veterináře,radil mi špatně a já se rozhodla sulkátu zachránit.
Pokud mi můžete někdo poradit,pomoci ,budu ráda,pokud ne,mějte se krásně.