Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalozenie chovu hlodavcov

Caute chcel by som sa spytat a poradit ci niekto chova doma hlodavce pre hadov. Mam Dvoch Boa constrictor mladsich a rozmyslam ci by som nemohol chovat doma nejake vzrastom mensie hlodavce aby som nemusel furt zhanat . Lebo v Michalovciach je dost velky problem toto zhanat , cize to musim nosit az z Kosic.

Tak by som sa chcel spytat ze co chovat , kolko kusov , v akom pomere , atd. Diki

ahoj clanku o chovu hlodavcu tu par je...takze strucne....
1. koupit bednu (t4 pro chov hlodavcu napr.)
2. skupinka toho co chces chovat pro 2 staci 1.3-4...
3. voda, granule, zelenina zbytky podle toho co chovas
4. musis pocitat s tim ze to chvilku potrva nez budes mit velikost potravy co potrebujes
5. nejaky dalsi box pro odstavcata
6. a teplota podle toho co hodlas chovat...
to je asi ve zkratce tak vsechno :) hodne stesti

To jsou mláďata již odstavená od samic, ale ještě příliš malá na zkrmení. Prostě takový internát pro myší/potkaní pubescenty. Není totiž dobré nechávat odrostlá mláďata dlouho s matkou. Neustále ji obtěžují krmením, ona je pak vysílená pro početí či případný odchov nových mláďat.

(chtěl jsem příspěvek původně napsat vyhodňarsky, ale už bych to asi nedal :-) )