Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepoještěr pestrý...je divná

Ahoj...Moje samice lepoještěra pestrého je vážně divná...Přestala snášet vajíčka ale v břiše je furt má.Asi před tejdnem snesla poslední vejce a taky vůbec nežere.Furt jenom někde leží semtam někam popoleze ale furt spí nebo jenom leží.Prosím poraďte co s tím mám dělat :-(

podle mne uz je stejne pozde, doslo k zadrzeni snusky, tezko rici jestli z absence kladiste ci jinych nevhodnych podminek chovu a tim padem jde rapidne dolu na zdravi... Mozna by se to jeste dalo resit, ale nevim...Zkuste toho veta, popr bych se pokusil aspon zachranit a odinkubovat vejce, coz by byla lehka kompenzace za zmarenou samici.
Chovu zdar

Honza se snažil, jenomže nemohl když došel k vetovi tak ho poslal pryč že není na to specializovaný! Celou dobu se snažil nějakého najít až dnes ho nějaký poslal do Janovic nebo někam tam, ale tam to Honza už nestihl! Celou dobu se snažil získat nějaké informace jak mu pomoct.