Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lasiodora striatipes

Ahojte chtel bych se vas zeptat zda je normalni ze ma lasiodora po svleku nechce vzit do rukou.Na kolik pred svlekem se vzit nechala ale ted vubec.Diky za nazory

Sklípkani a dovolil bych si říct že každý terarijní zvíře neni domácí mazlíček, kterej se bere na ruku. Takže je to normální, když nechce. Jak dlouho po svleku? Pokud je to čerstvý, tak zvíře nechte bejt, protože mu můžete způsobit dost škod...3-[

zdravim, nenasiel som vlakno týkajúce sa problému s parazitmi u pavukov (ked tu niekde je tak sa ospravedlnujem)... mam pavuka lasiodora parahybana ktoremu som videl v korenovej casti chelicej male parazity, po svleku som ich nenasiel no pre istotu by som sa rad spýtal ako sa da odstranit tento problem. Dakujem :)

diky moc, aj mna napadol nejaky vatovy tamponik ci nieco take, svlecku som hned odstranil prakticky som to vycihol a behom pol hodky po svleku uz bola mimo tak dufam ze atm nic nezostalo, par dni necham pavuka na pokoji a potom mu asi poriadne vydezinfikujem terarko.... lasiodoru som kupil na jednej burze... este raz dakujem