Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geochelone elegans - poddruhy

Vyznáte se někdo v různých typech želv Geochelone Elegans? Mám na mysli, že ti jedinci z Pákistánu, anebo z Indie jsou jiní, než ti ze Srí Lanky.
Máte popř.někdo nějaké fotky jaký je mezi nimi hlavní rozdíl? Vím jen, že jedinci ze Srí Lanky jsou větší a snad více barevnější.
Díky za názory a odpovědi.
Amos

Nemáte aspoň někdo radu jak se vyhnout koupi želvy Geochelone elegans pocházející ze Srí Lanky?
Mám dospělý pár želv Geochelone elegans po rodičích původem z Indie a chtěl bych je rozšířit o další jedince. A nechci je míchat s někým, kdo se v jejich výskytu nenachází.
Kdesi jsem četl, že právě to někdy bývá problém v chovu těchto želv a to, že si samci se samicemi "nerozumí".
Díky za rady.
Amos