Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 10

Zdá se mi,že devítka je dlouhá.Co vy na to?
[mod]Snad je to v pořádku (Melda) (Melda) (Melda)[/mod]
Zamykám a o víkendu odšpendlím.Myslím,že se ve dvou vláknech lidé začínaj ztrácet[mod] (Melda) (Melda)[/mod]

Ač nerad, tak musím dát k prodeji párček Elaphe rufodorsata, NZ 10/08, bezproblémový příjem akvarijních rybek, již možno přejít pomalu na holata. Fotky jsou zde na terapodně , když si dáte rufodorsata do vyhlédavače nebo v užovky pochlubte se. Důvod prodeje je stavba a brzké stěhování proto omezuji chov.Rád bych je dal pouze někomu, kdo si uvědomuje, že jde o poměrně vzácně chované užovky a v budoucnu by se pokusil o odchov, u nás o odchovu nevím. Byly zde jen nějaké odchyty,ale nejsem si jistý, jestli někomu vydržely. Tyto mláďata pocházely od gravidní samice z odchytu, ihned po porodu byla oddělena od samice, mláďata,jsou vitální a žravá. Pouze do dobrých rukou. Teď k ceně koupil jsem je za nemalé peníze, takže cena je 3.500 kč za obě a nebo pozor vzhledem k té mojí stavbě, je možno vyměnit i za materiál v té hodnotě :-). Začínám s rekonstrukcí, takže se hodí vše ( od podlah přes radiátory až po stavební materiál ), takže pokud je tu nějaký terarista kterému něco zbylo po stavbě nebo má stavebniny a bylo by to pro něj výhodnější ,tak se můžeme třeba dohodnout i na nějaké takové výměně. Nabídky pokud nějaké budou prosím do pošty. Díky.