Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvracanie a nasledne neprimanie potravy

Zdravim , mam taky problem ze moja bc albino samica mlada zvracala potravu a teraz odmieta primat hocaku , aj holicata. Nemate podobne skusenosti ? Nukal som aj zivu aj mrtvu ale ziaden zaujem ... len sa od nej odtahuje. Mam ju v terariu aj z bc mix mladatom , a ten je v absolutnej pohode. zerie vsetko.

Pri krmeni su oddeleny, nevidia sa ... Krmil som ju pred tym malymi chlpatymi potkanmi a naposledy malym dvojtyzdnovim morciatkom. Zvracala aj morciatko aj potkanika. Myslel som ze zvracala koli srsit. tak som dal teraz holicata ale uz odmieta jest. Normalne Vylucila len moc.

Souhlasím s aspoň týdenní pauzou poté, co had zvracel. Druhého hada bych oddělila, zvracení může být zapříčiněné i nemocí nebo vnitřními parazity. Můžeš vyloučit, že zvracení nenastalo kvůli manipulaci s hadem v několika následujích dnech po krmení? Jakou má kondici? Není pohublý? Jeví zájem o okolí?