Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AkvaTera burza 31.5.2009 Trnava + beseda "Stretnutia s hadmi a inou „háveďou“ na troch kontinentoch.

Všetkých milovníkov akvaristiky a teraristiky pozývame na ďalšiu burzu AkvaTera Trnava, ktorá sa uskutoční 31.5.2009 v NOVÝCH (cca.4x väčších ako doteraz!) priestoroch Obvodného úradu práce, sociálnych vecí a rodiny (vedľa OC MAX), Jána Bottu 4, Trnava GPS: 48°22'9.02"N / 17°34'38.62"E. Viac info nájdete na att.plazyunas.com. Tešíme sa na stretnutie s vami.

S radosťou vám oznamujem, že sa nám podarilo získať špeciálneho hosťa wildlife fotograf a dlhoročný terarista Petr Bamboušek. Dohodli sme sa, že pre návštevníkov burzy spraví prednášku/besedu s názvom:

[025939.jpg][025934.jpg][025937.jpg]

Stretnutia s hadmi a inou „háveďou“ na troch kontinentoch
Rozprávanie o stretnutiach s hadmi, krokodílmi, jaštermi, hmyzom a inou háveďou počas výprav po Afrike, Latinskej Amerike a Ázií.

Predpokladaný začiatok besedy bude o 10:30 v priestoroch konania AkvaTera Trnava.

Aktuálne je rezervovaných 57 stolov zo 76.

[plazi_1.jpg]
[plagat2009.jpg]

Sumár: rezervovanych 75 stolov. Od casti predavajucich mam orientacne info o tom co sa bude predavat.

Teraristika:
- korytnačky leopardie
- užovky červené (vrátane farebných variácií), užovky čierne (elaphe obsoleta)
- korálovky - rôzne druhy
- veľhad dúhový - epicrates cenchria cenchria - mlade, odchov
- veľhad kráľovský (Boa constrictor constrictor), pytón kráľovský (Python regius)
- Iguana iguana, Gekko vittatus, Gekko ulikowski, Lepidodactylus, Acanthocercus atricolis, Agama aculeata, Agama agama, Agama atricolis, Anolis carolinensis, Furcifer pardalis Ambanja Red, Gerhosaurus major, Oplurus cuvieri, Oplurus cyclurus, Physignathus cocincinus
- gekončík nočný, felzuma madagaskarská, Nephrurus milii
- pavúky, škorpióny (napr. Pandinus cavimanus), mnohonožky
- strašilky - Euryacantha calcarata
- rôzny hmyz - živý(larvy tropických chrobákov) aj vypreparovaný (exotické motýle a chrobáky)
- múčne červy, Drosophily, zofobasy, cvrčky, pieskomily, myši, mastomyši, potkany

Akvaristika:
- rybky - guppy, mečúne, molynézie, bojovnice a cichlidky, Dario dario,monotetrus travancoricus,botia macracanta,rasbora espei,boraras uropthalmoides.
- Krevety - neocaridina palmata,black crystal,tigre,cherry,modré krevety
a atye moluccensis.
- slimaky - brotie,filopaludiny,neritiny a clea helena.
- Mloky - cynops orientalis.
- žaby - Leptopelis vermiculatus
- krmivá easy fish, penové filtre rôznych veľkostí a lep na akvária a terária
- sušené mandľové listy,
- krmivá pre ryby a korytnačky

Ostatné:
- výhrevné káble, podložky, termostaty analógové aj digitálne
- terária a akvária rôznych veľkostí a typov
- okrasné misky na vod, vitamíny
- umelé rastlin, rašeliník, bělomech, upravené korene,
- chovateľská literatúra

atd. takze bude sa naco pozerat a z coho vyberat.