Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boaedon nachlazení?

Cau vsichni, dneska jsem pri namipulaci s boaedonem slysel takove frkani a obcas i piskani, jako kdyz piska hole. Nemuze to byt nachlazeni? Doted problem nebyl, mam bocni a horni vetrani, jako podklad bukovy stepky, velkou misku s vodou a misku s mechem, v nejchladnejsim miste asi 24°C. Jo a prcek v terarku nefrka ani nepiska, nebo to neslysim. A drzi se skoro porad na chladnejsim miste. A driv pri manipulaci jsem taky nic podobnyho nezaznamenal. Nevite cim by to mohlo byt zpusobeno?
Diky vsem za odpovedi

Zdravim, osobne bych veta nenavstevoval, nevim odkud jsi, ale nejaky pejskar nema smysl, jeste by hadovi narval ATB ]:( Doporucuju zkusit nakrmit, pokud bude zrat, tak super, dobre by bylo rozpustit v misce s vodou vitamin C, plus B komplex...Muzes to take pichnout do mysi ci holete...Doporucuju o nejaky ten stupen zvysit teplotu, prechodne a zkontrolovat sliznici tlamy, pokud tam nejsou loziska hnisu.
Chovu zdar