Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrčci

Dobrý den,
chtěl jsem se optat existuje velké riziko zamořením cvrčkama?
Důvod mého dotazu je, že v poslední době jsem objevil pár "utečenců".
Existuje nějaké řešení jak se s nimi vypořádat tak, abych neublížil Gekončíku nočnímu.
Mám tak říkajíc zajímavě "akční" sousedy.
Předem díky za vaše odpovědi.
Díky Martin

Jelikož spreje na toto nepoužívám právě proto aby se nic ještěrům nemohlo stát. Řeším to tak že na nejteplejší místa v domě dám mystičku ovoce, zeleniny a po nějaké době zkontroluji. Vždy je dostanu jakštakž z baráku! Stalo se mi že u krbu v mističce sem jich měl i 10 :-D