Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jezevčík trpasličí dlouhosrstý

vůbec nevím která bije - požádal mně přítel, abych prolezl Net, a sehnal někde prodejce, nebo chovatele dlouhosrstého trpasličího jezevčíka
Prolezl jsem toho hodně, ale většinou, když by to bylo "vono" jsou to odkazy, s e-mailem, bez toho, abych se dozvěděl odkud prodávající je.
A tak vás moc prosím, víte o něčem, co se nachází, v okolí Žatce? - t.j. Lounsko, Chomutovsko, a případně i Mostecko, nebo v horším případě Karlovarsko?
Jak jsem napsal na začátku, velice rád bych mu pomohl - ale, vůbec nevím, která bije.
Jedná se o štěně "zrzavé" barvy, a jestli bude s PP, nebo ne, na tom pendrek záleží.
Prosím, zkuste to.
Nechci hrát na city, ale jde o to, že ráno jim takový "zrzavec", umřel v náručí - rakovina slinivky, a mocí mermo, chtějí jiného.
Omlouvám se, a předem děkuji za typ.

Jezevčík trpasličí černý s pálením, krásná štěňátka .Při odběru budou očkovaná a odčervená cena 2200 Kč.Tel.608984174.
> Odpovědět< | E-mail: jindrich.mk@tiscali.cz
stredocessky kraj

Jezevčík drsnosrstý trpasličí Nabízím nadějné pejsky trpasličích drsnosrstých jezevčíků z velmi kvalitního spojení, matka česká grandšampionka, otec interšampion, import Itálie, zajímavý rodokmen, vhodné k výstavám, loveckému využití i jako příjemný domácí společník. K odběru již od půlky května. Rozumná cena-dohodou. Kontakt: tel. 608/967 767 nebo Dogabo@seznam.cz
> Odpovědět< | E-mail: dogabo@seznam.cz
Inzerát vložen: 14.05.2009 16:38:44 | Kategorie: prodám | Kraj: Středočeský

dva inzeraty namatkou:)Zdroj www.ifauna.cz

Redsnake - díky, jseš moc hodný, ale promiň, já toho psa kupovat nebudu.
Jinými slovy řečeno, kamarád, by spíše potřeboval konkrétní adresu, a tím pádem je mu E-mail pendrek platný.
Abys tomu rozuměl - jsou to starší lidé, PC neznalí, a po mně chtějí konkrétní adresu. Tak, aby sedli do auta, a na místo přímo zajeli.
Ještě jednou se omlouvám, že jsem se asi blbě vyjádřil, a tobě děkuji.
A jak už jsem uvedl ve svém dotazu - psů, kteří by přicházeli v úvahu /podle foto/, jsem taky našel dost - bohužel, jenom přes e-mail.

aha, tak to neporadim, zrejme tedy dle Tveho popisu hledas nekoho, kdo v podstate osobne zna nekoho, nebo idealne chova sam jezevciky trpaslici a jeste v tomto kraji. Ono idealni by bylo, vypsat si ty telefonni cisla a zavolat si tam, tak jak se to bezne dela...jinak toho psa asi tezko sezenou...