Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chování korálovky sedlaté

Žádám o radu..mám korálovku a vždy byla hodná,ale poslední dobou je docela plachá..a i agresivní.nevím čím to je:(můžete mi někdo poradit co s tim mam dělat?nedávno sem mělnila terárko za věčí,tak jestli to neni tím..teplotu udržuji na těch 28stupních a pravidelně jí vyklízim terárko,měnim vodu atd...
Předem děkuji za radu:)

Zdravim,
koralovky obecne patri mezi plassi a lekavejsi hady. Muj par sinaloek se pri manipulaci vzdy branil zachytavanim o vystupky v terariu a zbesile zdrhal kam se dalo. Nikdy vsak nekously. Zato mexicany sestreli klidne, zvlast kdyz jsou hladovejsi:)
Proste bych to bral, ze je to prirozena povaha hada, nikdy Te nebude brat jako "kamarada", vzdy pro nej budes predator:)