Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárko chamík

dobrý den,měla bych dotaz,v terárku se mi objevili uplně malinkatí broučci lozí mi po větvích,tak jsem celé terárko vymyla horkou vodou a vytřela do sucha,vymyla jsem i ty větve ale jsou tam zase.tak se chci zeptat jestli někdo neví o co jde a jestli je to moc škodné pro mojeho chameleona.děkuji.

zdravim,
popis 'malinky broucci' je docela nic nerikajici,neda se rici o co se jedna.Mohly to byt paraziti,stejne tak pri trose fantazie smutnice ci jine musky ze substratu.
vymyti mozna pomuze,vymena substratu je nutna,pokud se toho chcete zbavit.Lezlo to i po chamikovi?