Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Identifikace želvy

Chtěl bych poprosit o identifikaci želvy,kterou jsem našel dnes ráno na své zahradě.Je velice podobná želvě nádherné,jen nemá červené znamení na hlavě a má zubatý okraj krunýře.Prosím o zaslání mailových adres,zašlu foto.Děkuji.
sandorka.dominik@centrum.cz
Změna předmětu, původně: xandys (halapremek)

Ahojky želva co jsi našel je želva mapová neboli graptemys kohni. Fotky mi přeposlal halapremek,aby jsi se nedivil že ti zde píšu.Jde od druh který se nyní běžně prodává ve zverimexech. Stačí mrknout nas net a ono ti to základní informace vyhodí. Hezký den Veronika