Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem leguán

zdravím,
náš legoušek už dva dny nebyl na "velké" přitom normálně žere a moc mu chutná, máme se začít plašit? Poslední dny se láduje pampeliškama,měl trochu mrkve a salátové okurky a kedlubnových listů.Včera se moc nezahřál (nemůže to být tím?) Máme v terárku časovač,který v 10.30 vypne světla, protože tou dobou už je legouš na parapetu a vyhřívá se na sluníčku (no včera moc tepla nenachytal). Terárko jsme zapli až v 16 hod.Můžete mi někdo poradit?

Buďte v klidu, když to nehřeje, tak to netráví ;-), ovšem něco jinýho by bylo, kdyby při pochůzce mimo terárko něco zbaštil (igelitovej sáček, plast, kus vlastně čehokoliv...). Pokud se mu nebude "nafukovat" břicho, žádnej strach. Koupel v teplejší vodě ho bude krásně stimulovat k "vykajdění" ;-)