Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malý druh žabky

ahoj, doporučíte mi někdo nějaký malý, snadno dostupný-i cenově druh žabky, který bych mohla chovat s phyllobates vittatus? zaujaly mne Hyperolius puncticulatus, ale mám obavy z hluku, který prý nadělají, děkuji za reakce

Není potřeba zakládat nové vlákno, určitě by jste se informace dozvěděla i ve vašem předešlém. K pralesničkám se dá doporučit snad jen zase pralesnička, nevím jak máte velké terárium, tato informace je dost podstatná , stejně i to jak je ter. zařízené, situované a členěné. Určitě bych se držel těch pralesniček, nejlépe nějaký zemní druh, na výběr je mnoho. Jinak jak jsem již psal několikrát i na jiné kombinace, není dobré dávat živočichy s jinou denní aktivitou dohromady. Vám by se také nelíbilo kdyby vám někdo celou noc běhal po ložnici a příležitostně i po hlavě. V tomto budete mít trochu problém, není mnoho denních žab, snad by se daly ještě Mantelly, ale pokud je mi známo , jejich dovoz je do zemí EU zakázán, a odchovy moc nejsou, ikdyž sehnat se dají, spíše na černém trhu, von taky ten celník nepozná jestli jde o mantellu či ropuchu, že?