Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlhké terárium

Zdravím, pořídila sem si terárium pro Krajtu královskou, no a když sem tam dala substrát, vyběhla mi vlhkost až k 80, je to moc že? Co mám udělat abych tu vlhkost snížila, mám tam dát jen kůru? Děkuji za rady

Teď mě ještě tak napadlo.
Dá se místo terarijního vlho+teplo měru koupit "občejnou" meteostanici?
Má to venkovní čidlo a ukazuje to teplotu+vlhkost jak venku (tam kde je čidlo) tak vevnitř. Takže jsem myslela, že bych čidlo dala do terárka místo ven a měřilo byx mi to teplotu a vlhost v něm a taky v pokoji.
Právě místo těch od exotery

to je dobrá možnost, ale taková meteostanice snad ani není. Všechny měří jen teplotu a vlhkost v interiéru a JEN teplotu exteriéru > to čidlo na kabílku umí jen teplotu. Vlhkost ne. tu měří jen přístroj samotný. možná se ale mýlím. když tak sem hoď odkaz na konkrétní věc, kterou myslíš ...
na to co píšeš by se hodila spíš meteostanice s bezdrátovým čidlem. ty umí měřit i vlhkost