Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno python molurus bivittatus nezravost

Dobrý den,mam problem s krajtou tmavou albinem koupil sem ji na akvatera Trnava (31.5.2009).Chovatel od ktereho ji mam mi rekl ze je rozkrmena,a ze zrala v pondeli tak sem ji dalsi pondeli kupil mys a krajta si ji nevsimala jakoby se ji bala nafukovala se a sycela dostal jsem radu ze ji mam nechat alespon tyden v klidu a pak ji dat dalsi mysku tak sem ji na dalsi tyden koupil jeste mensi a stejne si ji nevsimala ale uz nesicela ani se nenafukovala.Psal jsem chovatelovi a rekl mi ze se mysi muze bat tak ze ji mam koupit vetsi hole potkana.Krajta ma asi 7 cm a dva mesice.za rady dekuji.

zdravim u Pythonu bych zkusil 1 zive kure ,pokud vas PMB zral musel by se do tydne vykalit ,PMB jsem odchovaval od roku 99 a stalo se ze ve vrhu byvalo posledni vylihle mlade bez zajmu o potravu a muselo se krmit umele a co se tyce v me zkusenosti tak jsem nz P.sebae,P.reticulatus,P.molurus,E.notaeus,E.murinu s rozkrmoval kuraty krepelek nebo kura domaciho ,jinak jeste muzete zkusit treba cernou mys jiny pach .chovu zdar