Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nova dnes!

aby to nezapadlo:
Georgij Gadjukin [62.177.108.174] , 08.06.2009 20:22, Pochlubte se, 0 odpovědí (5 zobrazení)

Sledujte dnešní Víkend v 21:05!
Zdroj: neuveden

Upřesním: zahlédl jsem v upoutávce předsedu KKT, Míru Dohnala, Hrocha. Však ho znáte.
A dodám, aniž bych měl možnost s ním před tím mluvit, má po odvysílání upoutávky stále obsazeno- Míro, věřím, že k tobě budou všemocná média milostiva a nezáludná. Ono je jednoduché sestříháním natočeného materiálu udělat z jednoho blba, potažmo z celé obce jedařské veřejnosti. Držím palce a těším se!
Rockviper

Tak jaké jsou dojmy, díval se někdo? Myslím ža na ten prostor, který kluci dostali, to bylo slušné. Ivan Rehák, Standa, i Míra dobře odprezentovali...
Jen mi vrtá hlavou jedna věc- nevíte, je to někde ke stažení, mám takovej vtíravej pocit, že jsem tam zahlédl svoje fotky kober. Kdepak je Nova asi vzala? Autorský práva zjevně neřešili. Proto bych to chtěl vidět ještě jednou, jestli jsem se třeba nespletl, byly tam pár sekund.