Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krvavy svlek

Dobry den, potreboval bych poradit. Moje Krajta kralovska se dvakrat za sebou spatne svlekla a na hrbete tesne pred ocasem se mu sloupl neco jako strup a ted tam ma krvave skvrny. Co s tim? Je to neco vazneho? Zahoji se to samo? Predem dekuji za jakou koli pomoc.

ahoj, lepsi by bylo prilozit sem nejakou fotku s detailem, ale i tak si myslim, ze by melo stacit mazat betadinem, ale pokud to stale krvaci, tak bych to zasypaval framykoinem. A jeste jsem se chtel zeptat jaky mu delas podminky pred svlekem? protoze pokud ma hodne sucho, kdyz se svleka, tak se ani moc nedivim...pri svlekani by mel mit vlhko, aby to slo samo :)