Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ach ta genetika...

Zdravím.Mám dotaz, když se spáří Pantherophis guttatus guttatus a Pantherophis guttatus anerythristic, tak vzniknou mláďata klasického zbarvení a teprve jejich další potomci mohou být anery??Díky za odpověď, případně vysvětlení:-) Rex

já jen dodám:-D:-D mates RR vrhnul jsi se na genetiku?tuto je dobrý ,ale má to jeden háček tak jak vždy a vše o vypadá jednoduše;-)gen na anery je trochu zavádějí??geny mají aley jiné a klidně se můžeš dostat opravdu ve vzácným případech na 1procento,Mates víš co je to vůbec HSC???Heat Shock Protein jinak taky chaperonin jinak tuta látka dohlíži na správném poskládání,jinak hlídá animokyseliny aby to tobylo dobře:-D no nic jedeme dál

zdar ooo Dio-já své znalosti nesháním na netu tak tupý doufám nejsem a nikdy nebudu.s Matesem jsem to vyřešili SZ kde je jednoduchá genetika.Ta složitější by asi zamotala hlavu všeem i mi zamotalo.Víš je to tak;-)píši jsem jen polovinu toho co vím a na tazateli je jen aby to dohledal??jinak pokud mu to nedocvakne ad.indicií má prostě smůlu nemám čas celé dni pařít tera poradnu:-D