Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto lukas.vosik@seznam.cz

Dobrý den měl bych zájem o mláďata "Rhacodactylus ciliatus" samečka a samičku. ješťe se zeptam jsou ceny přibližně stejné u neurčených a určených mláďat? děkuji za odpověď
Přesuňte si to prosím do vlákna inzerce, které je "přišpendleno" nahoře. Děkuji. (krokodýl)

Tohle je spíš do inzerce, věřím, že se to tam brzy objeví. Jen k cenám - za určenou samici dáš klidně 2.000,- Kč , někdy i více, za určeného samce 600- 1000,- kč. Za neurčená mláďata 1.000,- - 1.500,-, ale taky to můžou být všechno kluci, že?;-)