Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vývoj nového evidenčního programu

Zdravím všechny chovatel. Jelikož již nějakou dobu využívám evidenční program TeraEd, který díky nedodělání poslední vrze má své mouchy, rozhod jsem se sehant kontakt na programátora, který tento program vyvinul. Zdali se nechystá jeho nová verze. Bylo mi zděleno že Ano, ale bylo by zapotřebí spolupráce více chovatelů, aby se nanic nezapomělo a program byl co nejlépe využitelný. Napadlo mě tedy programátorovi (p.Roudenskému) trochu pomoci. Založil jsem tedy toto téma do kterého má každý chovatel možnost přispět svým nápadem a podílet se tak na vývoji nového softwaru. Předem děkuji všem za pomoc myslím že je vzájmu nás všech ulehčit si práci s evidencí a získat zpětné vazby z chovu.

Tak již jsem zjistil kde vzniklo nedorozumění programátor se kterým jsem byl v kontaktu programoval program TERA EV. Nějak při těch několikal letých diskuzích jsme si ani jeden neuvědomili že jsme ho nalezl díky tomu to programu ve kterém byl uveden jako autor. Až nyní když jsem se ho dotzal tak mi to objasnil že programoval jen Tera EV ne Tera ED tak se tímto Omlouvám za nedorozumění.

Myslím že tuto novou verzi programuje v C#, ale jistej si nejsem. Každopádně aktuální informace je že je na delší dobu pracovně v zahraničí nemůže tedy na vývoji pracovat zkusím ho znova zkontaktovat zda by se nehodila mu nehodila tvoje pomoc. Díky za nabídku