Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svrab

Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat, po jaké době můžu zkrmit potkany léčené Ivomecem. A jestli když mám chov potkanů v jedné místnosti s chovem myší, jestli mám proti svrabu přeléčit i myši. Děkuji!

Ahoj, ty myši si myslím, že nemusíš, pakliže jsou potkani odděleni v samostatných ubikacích, což jsou;-) je potřeba ale dodržovat "karantenní přístup" aby se zabránilo přenosu. Když jsem tohle řešil na prodejně (několikrát), nikdy se mi hlodavci ve vedlejších ubikacích nenakazili...

S dobou u Ivomecu neporadím, my použili Stronghold a potkany jsem dal na skoro dva měsíce mimo (Stronghold účinkuje 4 týdny)...