Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pasivní guttka po snůšce

Zdravím,
mám samičku po snůšce, začala snášet 15.6. cca kol 15.hod, poslední vajíčko vyprdla včera kolem 5. hodiny ranní. Od té doby nezměnila polohu. Nevím zda je to normální.
Měla jsem loni snůšku od jiné samičky a ta to vyprdla během kratší doby a když skončila, tak z vermikulitu zase odlezla. Naposledy si vzala 20.4. dospělou myšku, včera jsem ji položila do terka mrtvou myšku (nechtěla jsem dávat živou, aby ji neublížila, když je tak pasivní, líná..)
Prosím poradte, mám o ni strach..

Já teda nejsem žádný odborník,dočkal jsem se teprve 3 snůšek,ale myslím,že je to úplně normální,prostě odpočívá po vykonané práci.Moje žofky vylezly vždy až třetí den a čtvrtý den začaly přijímat potravu.Ale jak říkám,nejsem odborník a někdo zkušenější mne určitě rád opraví,pokud se pletu.

Hadík může být po snůšce tak unavený, že potřebuje trochu odpočinek. Některé moje žofky 2 - 3 dny odpočívají, boaedoni však žerou hned druhý den. Např. v pátek mi vykladla boaedonka 12 vajíček a bezprostředně potom byla tak nažhavená na potravu, otáčela se a byla napružená za každým pohybem - sežrala velkou myš.