Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Týrání zvířat - ochrana

Dobrý den, nevíte někdo komu se mám ozvat, pokud chci nahlásit týrání zvířat? Nevím jestli se dá říct přímo týrání, ale paní má spoustu pejsků, které málo krmí, nebo spíš jsou hubení a to docela dost, krom spousty psů má i poníka, který je celoročně ve výběhu a nedostává ani seno... její 8-letý chlapeček do pejsků kope, tahá je za kůži aj. Předem díky za odpovědi..

U nás v ulici jedna odbornice chovala psa (nějaké asijské pastevecké plemeno) v kleci metr krát dva metry, jednou jí utekl, ulovil moji dcerku a snědl jí kus paže !!! Hodinu ji to šili v nemocnici. Jel jsem to nahlásit na policii a tam mi řekli že pokud se něco stane tomu psovi jsem první podezřelý !!! Ta ženská dostala na obecním úřadě pořádkovou pokutu 3000CZK (stejnou dostaněš když se popereš na zábavě) a bylo vyřešeno... Policie by to začala řešit teprve tehdy pokud by dcerka nepřežila !!! To mi řekli na stanici.

Na odboru životního prostředí na obecním úřadě mi řekli ať napíšu udání že týra zvíře a že se tam zajdou k plotu podívat :(

Podle mne i když to někde nahlásíš tak se nic nestane.. a natočit něco na video... to taky není žádný důkaz ...